HPU1K5PS12 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    HPU1K5PS12
  • Производитель
    XP Power
  • Описание
    XP Power HPU1K5PS12 Input Voltage: 85V AC To 264V AC Length: 323.9mm No. Of Outputs: 1 Output Current: 100A Output Voltage: 12V Power Rating: 1200W Power Supply Output Type: Variable Power Supply Type: Switching Width: 101.6mm Number of Outputs: 1 RoHS: Compliant Size-Length: 324 mm Alternative: XP POWER INC HPU1K5PS12,XP Power Limited HPU1K5PS12